Hakkımızda

MARINEIST DENİZ MALZEMELERİ SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ.

1996 senesinde başlamış olduğumuz yatçılık serüvenine, edinmiş olduğumuz bilgi ve tecrübelerimizi birleştirip Sayın Müşterilerimizin taleplerine en doğru ,eksiksiz ve zamanında uygun malzemeyi tespit edebilmek için kurmuş olduğumuz firmamızda hizmet vermekteyiz.
Marineist Ltd Şti.nin varoluş sebebi sezon içerisinde tekne sahiplerinin en büyük sıkıntısı olan uygun malzemeyi temin edebilmeleri ve bu malzemeleri kime nasıl ve en ucuz şekilde nasıl montaj yaptırabilirim sorusunu ortandan kaldırmaktır.

Bir teknenin oluşumuyla alakalı (Boya-kromnikel aksam-gövde aksamı-ıstıcı ve soğutucu sistemler-güverte aksamları-jeneratörler-elektrik aksamları-yelken malzemeleri-dümen aksamı-egzost sistemleri-içten ve dıştan takma motorlar-elektronik aksamlar-manevra pervaneleri ve su sporu malzemeleri)hertürlü tekne malzemesini alternatifli bulabileceğiniz bu sitede müşteri memnuniyeti ve ürün garantisi temel ilkemizdir.

2013 yılından itibaren firmamız Siz değerli müşterilerimize teknelerinizin alım, satım, bakım onarım kısmın da hizmet vermektedir. Kaliteli ve Güven anlayışıyla hizmetimiz sürmektedir.

Denizciliği biliyoruz. Teknelerinizi tanıyoruz deniz ile ilgili her konuda müşterilerimizin her türlü ihtiyacını karşılayıp onlara sorunsuz bir hizmet vermekten mutluluk duymaktayız.

Pruvanız neta olsun.

https://broker.marineist.com/wp-content/themes/yachtsailing